Замовлення товару

Ви можете замовити товар зв’язавшись з нами по номеру телефону, вказаному в розділі «контакти».

Доставка

У нас працює самовивіз. Ви можете приїхати до нас на склад, подивитися і забрати товар. А також можлива доставка замовлення до Вас додому або індивідально домовитися про передачу товару у зручний для Вас і нас час та місце.
Вартість доставки по місту Тернополю та за його межами обговорюється індивідуально. Доставка здійснюється в попередньо домовлений час.

Договір

Для надання послуги прокату ми заключаємо з Вами договір. Договір укладається з людиною, котра надала паспорт з відміткою про прописку. Кур’єр зобов’язаний надати повну інструкцію по користуванню тим чи іншим товаром в присутності клієнта, перевірити робочий стан товару на момент його передачі, і коли товар повертається. Якщо виникли несправності під час терміну оренди, орендар несе відповідальність згідно договору.

Оплата

Оплата за надання послуг прокату здійснюється готівкою відразу ж після підписання договору і передачі товару. Оплату можна здійснити на банківську картку. Якщо договір підписується на кілька місяців, то клієнт оплачує відразу весь період прокату.

Застава

Застава за товар не передбачена.
Ми не беремо заставу, і ось, чому!
Наша головна мета і завдання – допомогти Вам з легкістю пережити цей клопіткий і дорогий період у житті молодих батьків. 🙂
Ваги, молоковідсмоктувач, іграшки, радіо няня… Голова обертом, скільки всього потрібно з перших же днів життя дитини! Саме для того, щоб полегшити Вам цей час ми створили послугу прокату. І керуючись цими ж обставинами, ми не вводили застави (авансові платежі, як їх ще називають) та надали Вам право вибирати, на який термін брати той або інший товар і скільки коштів одноразово витратити на нашу послугу.
Тому ми обрали тактику довіри – ми не беремо заставу на необхідні товари. Звичайно ж, єдиною гарантією в цьому випадку для нас виступає Ваша чесність і порядність. Але практика показує, що чистота і щирість намірів приводить до нас таких же відповідальних і доброзичливих людей.

Умови користування

Дорогі наші друзі! Прокат дитячих товарів – це завжди можливість спробувати щось цікаве та корисне для свого малюка. А щоб Вам було приємно користуватися нашими послугами, ми ретельно дбаємо про чистоту та акуратність наших товарів. Нам радісно давати Вам у руки нові речі, тому величезне прохання бережно поводитися з прокатним товаром, якщо у Вас виникли питання по користуванню, завжди розкажемо і покажемо як правильно користуватися тими чи іншими речами, без застосування особливих “силових методів” до кнопок і замочків. Тоді прокат нам буде довго служити і тішити маленьких діточок. Величезне прохання, дорогі наші клієнти, повернути товар у такому ж чистому вигляді, як Ви його отримали. Як цього досягти? Дуже просто. Слідкуйте за тим, щоб дітки їли, пили, малювали окремо від прокатного товару (окрім годувального столика звичайно), тоді будемо задоволені і ми, і Ви. Якщо при поверненні товару ми бачимо велике забруднення, будемо вимагати додаткову оплату за чистку товару. Але як показує досвід, чим новішу і кращу річ ми даємо Вам, тим дбайливіше Ви до неї ставитеся. Тому нам є до чого рости і прагнути!)