Замовлення товару

Ви можете замовити товар зателефонувавши нам на номер телефону 0972420282. На даний момент замовлення через сайт не приймаються.
Перед приїздом до нас обов`язково зателефонуйте, щоб перевірити наявність товару та попередити про візит.
У нас працює самовивіз. Ви можете приїхати до нас на склад, подивитися і забрати товар. Для Вашої зручності можемо підвезти товар в центр, у зручне місце і час.

Договір

Для надання послуги прокату ми заключаємо з Вами договір. Договір укладається з людиною, котра надала паспорт з відміткою про прописку. Кур’єр зобов’язаний надати повну інструкцію по користуванню тим чи іншим товаром в присутності клієнта, перевірити робочий стан товару на момент його передачі, і коли товар повертається. Якщо виникли несправності під час терміну оренди, орендар несе відповідальність згідно договору.

Оплата

Оплата за надання послуг прокату здійснюється готівкою відразу ж після підписання договору і передачі товару. Оплату можна здійснити на банківську картку. Якщо договір підписується на кілька місяців, то клієнт оплачує відразу весь період прокату.

Завдаток

Завдатку у клієнтів, що мають прописку та паспорт не беремо.  Для клієнтів без прописки беремо завдаток, суму якого обговорюємо при оформленні замовлення.

Умови користування

Дорогі наші друзі! Прокат дитячих товарів – це завжди можливість спробувати щось цікаве та корисне для свого малюка. А щоб Вам було приємно користуватися нашими послугами, ми ретельно дбаємо про чистоту та акуратність наших товарів. Нам радісно давати Вам у руки нові речі, тому величезне прохання бережно поводитися з прокатним товаром, якщо у Вас виникли питання по користуванню, завжди розкажемо і покажемо як правильно користуватися тими чи іншими речами, без застосування особливих “силових методів” до кнопок і замочків. Тоді прокат нам буде довго служити і тішити маленьких діточок. Величезне прохання  повернути товар у такому ж чистому вигляді, як Ви його отримали.  Слідкуйте будь ласка за тим, щоб дітки їли, пили, малювали окремо від прокатного товару (окрім годувального столика звичайно), тоді будемо задоволені і ми, і Ви. Якщо при поверненні товар дуже забруднений, беремо додаткову оплату за чистку. Але як показує досвід, чим новішу і кращу річ ми даємо Вам, тим дбайливіше Ви до неї ставитеся. Тому нам є до чого рости і прагнути, дякуємо!